Hakkımızda

about-shape
about-shape

Düzen ve kolaylık sağlayan kutular...
 

Kurumsal kimliğini ön planda tutmayı hedefleyen Kayı Ambalaj 2009 Yılında oluklu mukavva üretim faaliyetine başlamıştır. 
 

Şirketimiz kısa bir süre sonra müşteri memnuniyetinden kaynaklanan talebi karşılamak amacıyla tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek hiçbir yatırımdan kaçınmamıştır. 
 

Oluklu mukavva hattımızla Gıda, Tekstil, Ev Eşyası, Kozmetik, Oto Sanayi, Ayakkabı, Elektronik olmak üzere tüm sektörlere hizmet vermekteyiz.
 

Oluklu Mukavva Hattımızda , E Flut ( Mikro Dalga ) , B Flut ( İnce Dalga ) , C Flut ( İri Dalga ) , E+B Flut ( Mikro Dopel ) , B+C Flut ( Dopel ) mukavvalar üretilmektedir.
 

Kutu koli üretim hattımızda her türlü özel kesimli kutu ve koli üretimi yapılabilmektedir. 4 renge kadar flexo Baskılar yapılarak içten veya dıştan yapıştırma yapabilen katlama – yapıştırma makinesi veya otomatik dikiş makineleri ile müşteri talepleri karşılanmaktadır.
 

Eğitimli kadro, ekip ruhu, kombineli çalışma sistemi, alınan siparişler bizlere en kısa sürede termin verebilme gücü sağlamaktadır.


 

 

image

Belgelerimiz

00 k+

Ton Satış

odometer

00 +

Gün Tecrübe

odometer

00 +

Memnun Müşteri

odometer
odometer
odometer